Szczęśliwa sobota w Rzeszowie!

5 listopada w Ośrodku Badań Innowacyjnych w Sporcie w Rzeszowie odbył się turniej Resovia Karate Cup.

Naszą Akademię reprezentowało 4 zawodników, którzy zdobyli w sumie 5 medali!

Miejsce na podium zajęli:

Michał Mielczarek 🥇 złoty medal w kata

Petra Mandziarz-Klepacki 🥈srebrny medal w kata

Filip Stadnik 🥉brązowy medal w kumite

Petra Mandziarz-Klepacki 🥉brązowy medal w kumite

Filip Stadnik 🥉brązowy medal w kata

Brawa należą się także Cyrylowi, który otarł się o medal rywalizując w grupie z wyższymi pasami ❤️

Gratulujemy 👏🏻❤️

Możesz również polubić…