Treningi

Placówki szkolne w których rozpoczęły się zapisy oraz zajęcia karate w sezonie 2017/2018

Szkoła Podstawowa Fundacji PRIMUS ul.Matejki 16 a  – od 4 go września

  • Grupa początkująca i średnio zaawansowana dla dzieci:
    wtorki i czwartki godz.16:00-17:00
  • Grupa początkująca i średnio zaawansowana dla dorosłych:
    wtorki i czwartki godz.19:00-20:00
  • Grupa zaawansowana
    poniedziałki i środy godz.-18:45-20:00
  • Grupa dla wszystkich stopni:
    piątki godz.18:-19:00
  • Grupa dla dzieci niepełnosprawnych: od października
    poniedziałki  godz.17:55

 

ODT Światowid ul. Sempołowskiej 54A

  • Grupa średnio zaawansowana  – od 12go września

Wtorki godz. 14:00

  • Grupa początkująca i średnio zaawansowana – od 12go września

Piątki godz.14:00

 

Szkoła Podstawowa w Dobrzykowicach – od 12go września

  • Grupa początkująca i średnio zaawansowana dla dzieci:
    Wtorki godz. 16:30
    Czwartki godz. 16:30

 

Szkoła Podstawowa nr. 15 ul. Solskiego 13 – od 27go września

  • Grupa początkująca – poniedziałki i środy 17.10-18.10
  • Grupa średnio zaawansowana – poniedziałki i środy 18.10-19.10

 

 

Szkoła Podstawowa nr 20 ul. Kamieńskiego 24 – 4go października

  • grupa początkująca – środy godz. 15.20-16.20
  • grupa średnio zaawansowana i zaawansowana  poniedziałki i czwartki – godzina 15.20.16.20

 

ZSP nr. 4 ul. Sołtysowicka 34 – od 18go września

  • Grupa początkująca dla dzieci: wtorki godz.16:15, czwartki 16.15
  • Grupa średnio zaawansowana: wtorki godz.17:15

 

SP i Gimnazjum „ATUT” ul. Zielińskiego 38

  • Terminy i godziny zajęć w trakcie ustalania

 

Szkoła Podstawowa nr.30 ul Zaporowska 28 – od 2-go października

  • poniedziałki i środy  12.45-13.45 – grupa początkująca i średnio zaawansowana

 

Szkoła Podstawowa w Wysokiej ul.Chabrowa 99 – od 2-go października

  • poniedziałki 16.30-17.30
  • czwartki 15.45-.16.45

  • poniedziałek 16.30-17.30
  • czwartek 15.45-16.45

 

Szkoła Podstawowa ENTE, ul.Długosza

  • Terminy i godziny zajęć w trakcie ustalania