Medalowa inauguracja sezonu startowego!

8 października we Wrocławiu odbyła się XV edycja turnieju Puchar Mistrza 2022.

Były to pierwsze zawody po przerwie wakacyjnej i bardzo udane starty naszych zawodników 🙂👏🏻

📣 Miejsca na podium wywalczyli:

🥇Grzegorz Laszczyk w konkurencji kata

🥈Bianka Moreno w konkurencji kata

🥈Oskar Tiukało w konkurencji kata

🥈Dominik Łyczek w konkurencji kata

🥉Amadeusz Kapłon w konkurencji kata

🥉Grzegorz Laszczyk w konkurencji kumite

🥉Bartosz Lach w konkurencji kata

🥉Pola Masłowska w konkurencji kata

🥉Jakub Polinceusz w konkurencji kata

🥉Ola Łyczek w konkurencji kata

🥉Antoni Winnicki w konkurencji kata

🥉Nikodem Gajewski w konkurencji kata

Wielkie brawa należą się także pozostałym startującym 👏🏻 jesteśmy z Was dumni ❣️

Dziękujemy Klub Karate Tradycyjnego KOBU Wrocław i Polska Unia Karate Tradycyjnego za znakomitą organizację zawodów i profesjonalizm 👏🏻


Kolejna misja 🔜 Ronin Cup 🏆 (22.10.22, Głuchołazy) Klub Karate RONIN Głuchołazy

Możesz również polubić…