Nasi instruktorzy zdali egzamin na 5 i 2 DAN!
Mamy to![]()
![]()
Wczoraj nasi instruktorzy zdali egzamin na wyższe stopnie mistrzowskie podczas Letniego Gasshuku w Dojo Stara Wieś ![]()
![]()
Sensei Paweł Kasperkiewicz 5 DAN ![]()
![]()
![]()
Sensei Piotr Topczewski 2 DAN ![]()
![]()
![]()
Gratulujemy pozostałym zdającym ![]()
![]()




