Wratislavia Cup 2017 – wyniki

Chłopcy 0-7 lat 9-9kyu kata

  1. LUKAS VAITILAVICIUS lithuania
  2. JAKUB MATUSZEWSKI centrum karate tradycyjnego wrocław
  3. OSKAR JAKUBOWSKI kkt kobu wrocław
  4. IGOR SZOSTAK centrum karate tradycyjnego wrocław

Dziewczynki 0-7 lat 8-6kyu kata

  1. KOSEK KAROLINA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  2. PĘDZICH WIKTORIA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. MAJA POLUS dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  4. KATARZYNA PUDEŁKO krakowski klub karate tradycyjnego

Chłopcy 0-7 lat 8-6kyu kata

  1. DAVID MANTACZ ukraine, „peresvet”
  2. MIKOŁAJ BUKRABA klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  3. KOCHAN WOJCIECH akademia karate tradycyjnego niepołomice
  4. NIKITA KOVALCZUK-KRYMCZAK ukraine, „peresvet”

Dziewczynki 8-9 lat 9-9kyu kata

  1. MAGDALENA RÓŻYŁO muks bytom
  2. OLIWIA SZYMCZYK dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  3. TOKARCZUK EMILIA dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  4. SROKA JULIA dolnośląska akademia karate we wrocławiu

Chłopcy 8-9 lat 9-9kyu kata

  1. MAX PSIORZ dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  2. PAPLIŃSKI JAKUB dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  3. IGOR BURCZYK centrum karate tradycyjnego wrocław
  4. JAKUB WIECHEĆ krakowski klub karate tradycyjnego

Dziewczynki 8-9 lat 8-8kyu kata

  1. GABRIELA KOŁODZIEJCZAK klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  2. ŁUCJA PLUTA
  3. AMELIA PIETRZAK klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  4. MAJA STĘPIEŃ dolnośląska akademia karate we wrocławiu

Chłopcy 8-9 lat 8-8kyu kata

  1. FRANCISZEK SIEDLIK krakowski klub karate tradycyjnego
  2. ADAM DATKA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. WIKTOR CZYŻEWSKI klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  4. SZYMON BĘCZKOWSKI kkt kobu wrocław

Dziewczynki 8-9 lat 7-7kyu kata

  1. MAGDALENA CHORĄŻY krakowski klub karate tradycyjnego
  2. ZIĘBA NINA
  3. KISZKA GABRIELA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  4. MATYLDA CICHY klub sportowy hikari oleśnica

Chłopcy 8-9 lat 7-7kyu kata

  1. BARTOSZ DATKA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  2. MATEUSZ MACIEJOWSKI krakowski klub karate tradycyjnego
  3. WOJCIECH LISZKA krakowski klub karate tradycyjnego
  4. KASPRZYK KRZYSZTOF akademia karate tradycyjnego niepołomice

Dziewczynki 8-9 lat 6-6kyu kata

  1. TERESA KLIMOWICZ krakowski klub karate tradycyjnego
  2. ALEKSANDRA KOSYDAR krakowski klub karate tradycyjnego
  3. JULIA KAMIŃSKA
  4. WERONIKA ZAPAŁA krakowski klub karate tradycyjnego—

Chłopcy 8-9 lat 6-6kyu kata

  1. AZIERSKI KUBA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  2. PĘKALA JAN akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. KAMIL ZIĘBA krakowski klub karate tradycyjnego
  4. DANIEL ŁASKARZEWSKI krakowski klub karate tradycyjnego

Dziewczynki 10-11 lat 8-8kyu kata

  1. EMILIA PAJEK klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  2. MĘCNER ZOFIA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. MARIA MIZIŃSKA krakowski klub karate tradycyjnego
  4. ALEKSANDRA KOLENDA kkt kobu wrocław

Chłopcy 10-11 lat 8-8kyu kata

  1. ADRIAN DYCEWICZ
  2. WOJCIECH CHOCHOŁOWICZ klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  3. MĘCNER SZYMON akademia karate tradycyjnego niepołomice
  4. PAPLIŃSKI SZYMON dolnośląska akademia karate we wrocławiu

Dziewczynki 10-11 lat 7-7kyu kata

  1. IZABELA DATKA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  2. OLIWIA SMOLIŃSKA klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  3. LAURA PIECIUK dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  4. MARIKA AKRAM dolnośląska akademia karate we wrocławiu

 Chłopcy 10-11 lat 7-7kyu kata

  1. MARCEL STROJWĄS klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  2. PIOTR GIL klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  3. KACPER POGODA muks bytom
  4. DAWID JANTA muks bytom

Dziewczynki 10-11 lat 6-6kyu kata

  1. MATYLDA GÓRA centrum karate tradycyjnego wrocław
  2. NALEPA ALEKSANDRA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. VENDULA KRUPOVÁ sportovní klub policie vsetín
  4. PALUCH MARIA akademia karate tradycyjnego niepołomice

Chłopcy 10-11 lat 6-6kyu kata

  1. RANISZEWSKI KACPER akademia karate tradycyjnego niepołomice
  2. SAMUEL ĆWIEK głuchołaski klub karate tradycyjnego
  3. WOJCIECH KRUPACKI kkt kobu wrocław
  4. PETR PAVLOVIČ sportovní klub policie vsetín

Dziewczynki 10-11 lat 5-4kyu kata

  1. OLIWIA KAROLEWSKA kkt kobu wrocław
  2. MARTYNA ŚWIĄTEK krakowski klub karate tradycyjnego
  3. NATALIA BIESZCZAD krakowski klub karate tradycyjnego
  4. WIKTORIA GRYZIK muks bytom

Chłopcy 10-11 lat 5-4kyu kata

  1. KALINOWSKI JACEK dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  2. ŚLUSARCZYK JAKUB akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. KOCHAN BARTŁOMIEJ akademia karate tradycyjnego niepołomice
  4. STANISŁAW ADAMKIEWICZ

Chłopcy 10-11 lat 3kyu-3dan kata

  1. KOSEK PATRYK akademia karate tradycyjnego niepołomice
  2. JANUSZ JAN akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. HERUS YAROSLAV ukraine, „peresvet”
  4. DMYTRO MOSTOVYI ukraine, „peresvet”

Dziewczynki 12-13 lat 8-8kyu kata

  1. ALICJA JUNYSZEK
  2. MĘCNER MARIA akademia karate tradycyjnego niepołomice

Chłopcy 12-13 lat 8-8kyu kata

  1. SŁOTA MATEUSZ klub karate do shotokan „sento-kan” chocianów
  2. ZAWADA PAWEŁ klub karate do shotokan „sento-kan” chocianów

Dziewczynki 12-13 lat 7-7kyu kata

  1. MAGDALENA KUREŃ klub karate tradycyjnego polkowice-lubin11st
  2. KIJEWSKA AMELIA klub karate do shotokan „sento-kan” chocianów
  3. ANGELIKA HULBÓJ głuchołaski klub karate tradycyjnego najlepszy w woj. opolskim

Chłopcy 12-13 lat 7-7kyu kata

  1. IRZYK HUBERT akademia karate tradycyjnego niepołomice
  2. JONARSKI DAMIAN
  3. PIEGA MATEUSZ akademia karate tradycyjnego niepołomice

Dziewczynki 12-13 lat 6-6kyu kata

  1. Hanna Dziki Klub Sportowy Hikari Oleśnica
  2. Oliwa Grygas Rojowski
  3. Natalia Barańska Krakowski KKT
  4. Aleksandra Piasecka Sportowy Hikari Oleśnica

Chłopcy 12-13 lat 6-6kyu kata

  1. TYMOTEUSZ KANTYKA głuchołaski klub karate tradycyjneg
  2. HULL SEBASTIAN akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. PIOTR WOJSIAT dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  4. MULTAN MICHAŁ dolnośląska akademia karate we wrocławiu

Dziewczynki 12-13 lat 5-4kyu kata

  1. ELIZA PISZCZEK krakowski klub karate tradycyjnego
  2. MAGDALENA POERĘBSKA klub sportowy hikari oleśnica
  3. NATALIA ZAPAŁA krakowski klub karate tradycyjnego
  4. AVRAMENKO ANASTASAIJA akademia karate tradycyjnego niepołomice

Chłopcy 12-13 lat 5-4kyu kata

  1. HUBERT PIETRZAK-ROGALA klub sportowy hikari oleśnica
  2. LUBERDA MIESZKO akademia karate tradycyjnego niepołomice
  3. WOJCIECH PASTUSIAK dolnośląska akademia karate we wrocławiu
  4. JONIEC PIOTR akademia karate tradycyjnego niepołomice

Dziewczynki 12-13 lat 3kyu-3dan kata

  1. DOMINIKA KMIECIK krakowski klub karate tradycyjnego
  2. JOANNA ŁYŻWIŃŚKA krakowski klub karate tradycyjnego
  3. MORAJDA BARBARA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  4. MARIA KOTULA muks bytom

Chłopcy 12-13 lat 3kyu-3dan kata

  1. KAROL CHŁOPICKI krakowski klub karate tradycyjnego
  2. WOJCIECH CAŁKA muks bytom
  3. JANUSZ WIKTOR akademia karate tradycyjnego niepołomice
  4. BARTŁOMIEJ MUCHA

Dziewczynki 14-15 lat 3kyu-3dan kata

  1. Gabriela Górecka
  2. MARTYNA JAŃSKA
  3. Natalia Firlit
  4. Kornelia Liwak

 

Chłopcy 14-15 lat 3kyu-3dan kata

  1. DAWID GRYZIK
  2. HERMIS DRANEVICIUS
  3. Arkadiusz Wilkosz
  4. NIKITA BUZINSKIY

Dziewczynki 14-15 lat 3kyu-3dan kumite

  1. NATALIA JACH krakowski klub karate tradycyjnego
  2. LAURA NAMYSŁO muks bytom
  3. MARTYNA JAŃSKA kluczborski klub karate
  4. NATALIA FIRLIT krakowski klub karate tradycyjnego

Chłopcy 14-15 lat 3kyu-3dan kumite

  1. Arkadiusz Wilkosz Krakowski KKT
  2. Nikita Buzinskiy Ukraine
  3. Stepan Musil Vsetin
  4. Leon Chłopicki Krakowski KKT

Chłopcy 16-17 lat 6-4kyu kata

  1. Jakub Piszczek
  2. Filip Jakuba
  3. Deividas Anilionis

Chłopcy 16-17 lat 6-4kyu kumite

  1. Jakub Piszczek
  2. Deividas Anilionis

Dziewczynki 16-17 lat 3kyu-3dan kata

  1. Wiktoria Zachariasz
  2. KAROLINA GAJEWSKA
  3. Natalia Drożdżyńska
  4. Kamila Skałacka

Chłopcy 16-17 lat 3kyu-3dan kata

  1. NIKODEM OGOŃSKI
  2. Dominik Brzeziński
  3. Michał Moraszka
  4. Daniel Wiśniak

Dziewczynki 16-17 lat 3kyu-3dan kumite

  1. KAROLINA GAJEWSKA kluczborski klub karate
  2. ANNA FALL kkt kobu wrocław
  3. DUMIEŃSKA IGA akademia karate tradycyjnego niepołomice
  4. KAROLÍNA BAČOVÁ sportovní klub policie vsetín

Chłopcy 16-17 lat 3kyu-3dan kumite

  1. NIKODEM OGOŃSKI klub karate tradycyjnego częstochowa
  2. SEBASTIAN WILCZAK zakopianski kkt
  3. JĘDRZEJ MISIASZEK klub karate tradycyjnego polkowice-lubin
  4. DOMINIK BRZEZIŃSKI

Dziewczynki 18-20 lat 6-4kyu kata

  1. Julia Leś
  2. Julia Mentel
  3. Anna Vraspírová

Dziewczynki 18-20 lat 3kyu-3dan kata

  1. Klaudia Mleko
  2. Dominika Vašíčková
  3. Pola Madej

Chłopcy 18-20 lat 3kyu-3dan kata

  1. YEVHEN BUZINSKIY
  2. Staszak Wiktor
  3. MANTAS CIBULSKIS
  4. Pawel Tomasik

Dziewczynki 18-20 lat 3kyu-3dan kumite

  1. KLAUDIA MLEKO krakowski klub karate tradycyjnego
  2. KAROLINA WYPOREK krakowski klub karate tradycyjnego
  3. VAŠÍČKOVÁ DOMINIKA

Chłopcy 18-20 lat 3kyu-3dan kumite

  1. MANTAS CIBULSKIS Lithuania
  2. PAWEL TOMASIK
  3. ADRIAN KOWALSKI głuchołaski klub karate tradycyjnego
  4. VIKTOR OSZCZEPKOV ukraine, „peresvet”