Dwunasta edycja zawodów Wratislavia Cup za nami
Pragniemy podziękować za tak liczny udział w naszym turnieju! W dzisiejszych zmaganiach wzięło udział ponad 630 zawodników z całej Polski , a także z Litwy i Ukrainy! Jest to nasz absolutny rekord, który mamy nadzieję za rok jeszcze bardziej wyśrubować!
Wratislavia Cup to turniej inaugurujący sezon, na którym zawodnicy mają szansę sprawdzić swoje umiejętności na początku okresu startowego. Zawody udało się sprawnie przeprowadzić dzięki pomocy Naszych najstarszych zawodników, rodziców i przyjaciół Dolnośląskiej Akademii Karate we Wrocławiu. Bardzo Wam za to dziękujemy!
Wynik naszej Akademii to 6 medali :
1 złoty w kata indywidualnym
3 brązowe
1 srebrny
1 srebrny w kata drużynowym
GRATULUJEMY Zwycięzcom !
Przy okazji Wratislavi Cup 2019 odbyły się również pierwsze zawody Polskiej Ligi Karate Tradycyjnego. Udział w niej brali najlepsi zawodnicy w kraju.
Serdecznie dziękujemy za dzisiejszy dzień i mamy nadzieję, że było to dla Państwa miłe doświadczenie i zarazem dopiero początek przygody z corocznym Wratislavia Cup!! ZAPRASZAMY ZA ROK!!